8 stycznia 2014
Zmiana tras linii L-9, L10 i L11

W związku z przebudową pętli autobusowej przy ul. Kościuszki w Legionowie od 8 stycznia do odwołania autobusy linii L-9, L10 i L11 nie wjeżdżają na pętlę przy stacji PKP.

Autobusy zatrzymują się na ul. Kościuszki i kursują na niżej podanych trasach:

L-9, L11
w kierunku PKP Legionowo
KOMORNICA-SZKOŁA / WIELISZEW-PLAŻA / URZĄD MIASTA- … - Piłsudskiego – Kościuszki – Handlowa – PL. KOŚCIUSZKI 01,
w kierunku Komornica-Szkoła / Wieliszew-Plaża / Urząd Miasta
PL. KOŚCIUSZKI 01 – Handlowa- Kwiatowa – Przemysłowa – Daliowa - Handlowa – Kościuszki – Piłsudskiego - … - KOMORNICA-SZKOŁA / WIELISZEW-PLAŻA / URZĄD MIASTA.

L10
w kierunku PKP Legionowo
WIELISZEW-PLAŻA - … - Piłsudskiego - Jagiellońska – CH BŁĘKITNE 01,
w kierunku Wieliszew-Plaża:
CH BŁĘKITNE 01 – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki - … - WIELISZEW-PLAŻA.

Zawiesza się funkcjonowanie przystanku PKP LEGIONOWO 01.

Uruchamia się natomiast przystanki CH BŁĘKITNE 01 i 02, PL. KOŚCIUSZKI 01.

Na trasach objazdowych przystanki PKP LEGIONOWO 02 i 03 obowiązują jako przystanki stałe, pozostałe przystanki obowiązują jako na żądanie.

Odjazdy linii L-9 i L11 z przystanku PL. KOŚCIUSZKI 01 będą przyspieszone o 2 min w stosunku do czasu odjazdu podanego w rozkładzie jazdy z przystanku PKP LEGIONOWO 01.

Odjazd linii L10 z krańca CH BŁĘKITNE 01 będzie przyspieszony o 2 min w stosunku do czasu odjazdu podanego w rozkładzie jazdy z przystanku PKP LEGIONOWO 01.

Schemat tras znajduje się poniżej.

Źródło: wieliszew.pl