4 lutego 2014
Konkurs ofert otwarty

Zarząd Powiatu w Legionowie ogłasza otwarty konkurs ofert na wspieranie zadań promujących zdrowy styl życia, krzewienie idei krwiodawstwa i udzielenia pierwszej pomocy.

Podmiotami uprawnionymi do złożenia ofert są organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Rodzajem zadania jest „Profilaktyka zdrowotna, wspieranie zadań promujących zdrowy styl życia na rzecz mieszkańców Powiatu Legionowskiego oraz krzewienie idei krwiodawstwa i udzielenia pierwszej pomocy na terenie Powiatu Legionowskiego”. Konkurs obejmuje przedsięwzięcia, które będą realizowane w okresie od 5 marca do 31 maja 2014 r.

Dokumenty należy składać do 25 lutego 2014 r. do godziny 15.00 w kancelarii Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Ogłoszenie o konkursie