3 marca 2014
Parking zdaje egzamin

W grudniu ubiegłego roku został uruchomiony dodatkowy parking przy Starostwie Powiatowym w Legionowie. Liczba parkujących tam samochodów pokazuje, jak potrzebna to była inwestycja.

Nowy parking ma trzy tysiące metrów kwadratowych powierzchni i został przewidziany na około sto samochodów. I prawie tyle pojazdów jest tam codziennie zaparkowanych. Około godziny 11.00 dzisiaj w sąsiedztwie starostwa stało 210 samochodów. Blisko połowa pojazdów została zaparkowana na niedawno oddanej do użytku powierzchni.

Dodatkowe 100 miejsc parkingowych dla klientów powiatowego urzędu zdecydowanie poprawiło sytuację. Załatwiając u nas sprawę nie trzeba tracić czasu na szukanie miejsca, w którym bezpiecznie można zostawić samochód.