3 marca 2014
Otwarta Powiatowa Biblioteka Publiczna

Działająca w ramach Powiatowej Instytucji Kultury, mająca siedzibę przy ul. Sowińskiego w Legionowie Powiatowa Biblioteka Publiczna otworzyła swoje podwoje przed czytelnikami.

Pierwsza czytelniczka, pani Joanna, otrzymała wręczony przez starostę Jana Grabca pamiątkowy dyplom

Skromna uroczystość otwarcia nowej powiatowej placówki odbyła się 3 marca, w budynku jej siedziby, przy ul. Sowińskiego w Legionowie. Pierwszych czytelników, którzy po miesięcznej przerwie licznie odwiedzili Powiatową Bibliotekę Publiczną, witali starosta Jan Grabiec i dyrektor Renata Sowińska. Na gości czekały nie tylko woluminy, ale również słodki poczęstunek.

Na otwarcie Powiatowej Biblioteki Publicznej niecierpliwie czekało wielu czytelników.

Starosta Jan Grabiec podarował Bibliotece książki o tematyce lokalnej