13 marca 2014
Siatkówka w Konopnickiej

W Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Legionowie odbyły się wczoraj zawody w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

Zawody odbyły się w ramach współzawodnictwa sportowego organizowanego w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięło udział 5 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu naszego powiatu. Tym razem bezkonkurencyjna okazała się drużyna gospodarczy czyli Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie. Tuż za nią na podium uplasowało Liceum Ogólnokształcące w Komornicy. Na trzecim miejscu znalazł się Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie. Dwa ostatnie miejsca zajęły: Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Włodzimierza Wolskiego w Serocku oraz II LO im. Jana III Sobieskiego w Legionowie. Zwycięzcy otrzymali z rąk organizatorów ufundowane przez Powiat Legionowski puchary oraz dyplomy.

{youtube}0L-VyTmAIe8{/youtube}