21 marca 2014
Rekrutacja do powiatowych szkół
To już ostatni dzwonek dla gimnazjalistów, by zdecydować, w której szkole chcą kontynuować naukę. Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych rusza w maju.

Znamy już plan rekrutacji do placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Legionowski. W tym roku oferta powiatowych szkół skierowana jest również do szóstoklasistów - od września ruszy bowiem powiatowe gimnazjum.

W zakładce EDUKACJA na naszej stronie można zapoznać się z planem rekrutacji do powiatowych placówek. Publikujemy tam również mini-poradnik dla gimnazjalistów, czyli harmonogram działań, jakie powinni podjąć, by wziąć udział w rekrutacji.

Jak co roku zachęcamy również do skorzystania z możliwości aplikowania do wybranych placówek za pośrednictwem Internetu, czyli w elektronicznej rekrutacji.