19 kwietnia 2011
Odrobina zimy wiosną

Rozstrzygnięta została zimowa edycja konkursu fotograficznego „Powiat Legionowski – 4 pory roku w obiektywie”, którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Legionowie.

Na początku kwietnia br., sympatycy naszego powiatu - internauci - wytypowali na portalu www.facebook.pl zdjęcie do tytułu Nagroda Internautów. Najwięcej głosów otrzymała fotografia 16-letniego Mateusza Kondrata z Jachranki pn. „Stopień wodny Dębe”.

Stopień wodny Dębe - Mateusz Kondrat

Zgodnie z tegorocznym regulaminem konkursu, spośród nadesłanych zdjęć, komisja konkursowa, po długich i burzliwych obradach, wyłoniła zwycięskie prace:
- Krzysztofa Pietrzaka z Legionowa w kat. Architektura: „Przęsło starego mostu w Zegrzu”.

Przęsło starego mostu w Zegrzu - Krzysztof Pietrzak

- Jacka Biegajskiego z Legionowa w kat. Przyroda: „Skuta lodem - Jezioro Zegrzyńskie Dębe”.

Skuta lodem - Jezioro Zegrzyńskie Dębe - Jacek Biegajski

Uczestnikom dziękujemy za nadesłane fotografie, a zwycięzcom gratulujemy ciekawych ujęć!
Wszyscy, biorący udział w zimowej edycji konkursu, zostaną poinformowani pocztą elektroniczną lub telefonicznie o terminie wręczenia nagród rzeczowych i materiałów promocyjnych Powiatu Legionowskiego.

Zapraszamy miłośników fotografowania na poniższą stronę, gdzie można zapoznać się z informacjami o trwającej WIOSENNEJ edycji konkursu „Powiat Legionowski – 4 pory roku w obiektywie”.