19 kwietnia 2011
Nakręcili i wygrali

Publikujemy listę zwycięzców konkursu promującego szkoły ponadgimnazjalne z terenu naszego powiatu.

Konkurs, który zorganizował Referat Edukacji cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży naszych szkół. W sumie do Starostwa Powiatowego w Legionowie zostało przesłanych kilkanaście filmów, dlatego jury miało niełatwe zadanie dokonując ich oceny.

Rozstrzygnięcie zostało przeprowadzone przez komisję konkursową, w skład której weszła m.in. osoba posiadająca przygotowanie i doświadczenie zawodowe w produkcji filmowej.

Po burzliwych naradach jury postanowiło przyznać nagrody pieniężne niżej wymienionym osobom:

1. Patrykowi Urbaniakowi - uczniowi LO im. M. Konopnickiej w Legionowie
2. Annie Białkowskiej - uczennicy PZSP w Serocku
3. Karolinie Aksamit - uczennicy PZSP w Legionowie
4. Danielowi Kaczmarczykowi - uczniowi PZSP w Legionowie
5. Kamilowi Kwiatkowskiemu - uczniowi PZSP w Legionowie

Dodatkowo autorzy zwycięskich scenariuszy będą mieli szansę na zrealizowanie ich we współpracy z profesjonalną ekipą: reżyserem, kamerzystą i montażystą. Zmontowane i nagrane filmy będą promowały szkoły ponadgimnazjalne prowadzone przez Powiat Legionowski.