4 sierpnia 2014
Książka na plaży
Ojciec chrzestny, Kronika pewnej miłości czy Baśnie Braci Grimm – to pozycje, które będzie można wypożyczyć w ramach akcji Książka na plaży.

Akcja organizowana przez Powiatową Instytucję Kultury oraz Powiat Legionowski rozpocznie się już 4 sierpnia. Mobilną wypożyczalnię będzie można odwiedzić w następujących miejscach:

• 4-8 sierpnia Plaża przy os. 600-lecia w Wieliszewie
• 11-14 sierpnia Dzika plaża w Nieporęcie
• 18-22 sierpnia Plaża Miejska w Serocku

Mobilna wypożyczalnia będzie działać w godzinach 11:00-17:00.
Dla wygody zagorzałych czytelników na plaży zostaną rozstawione leżaki oraz parasole chroniące przed słońcem.
W tym samym czasie, w którym rodzice będą pochłonięci lekturą dzieci będą mogły wziąć udział w ogromnej grze edukacyjnej „Bezpiecznie nad wodą z Kapitanem Wyderką” , w której same staną się pionkami.
Dla maluszków zostanie stworzony specjalny kącik, w którym będą mogły poukładać klocki lub oddać się innej edukacyjnej rozrywce.

Zapraszamy serdecznie wszystkich plażowiczów!