22 sierpnia 2014
Czytanie w Plenerze

Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie i Dyskusyjny Klub Książki „Ścieżki” po raz kolejny zapraszają na akcję Czytanie w Plenerze pod patronatem Starosty Legionowskiego.

Czytać można a nawet powinno się prawie zawsze i wszędzie. Nie tylko rozwija to nasze słownictwo ale również pobudza kreatywne myślenie oraz wyobraźnie. Kolejne spotkanie Czytania w Plenerze odbędzie się w najbliższą sobotę (23.08) w godz. 16-18 w parku miejskim obok Ratusza. W „pięknych okolicznościach przyrody” i miłym towarzystwie będzie można oddać się ulubionej lekturze, a plener czytelniczy stanie się również plenerem fotograficznym dla legionowskiej grupy Migawki.

Zeszłoroczne spotkanie Czytania w Plenerze przyciągnęło uwagę wielu mieszkańców miasta, którzy wraz ze swoimi książkami stawili się licznie do wspólnego czytania.

Źródło: legionowo.pl