9 września 2014
Sztuka w wykonaniu kombatantów

Dziś odbyła się inauguracja wystawy mieszkańców DPS Kombatant, na której można zobaczyć obrazy, serwety i słomiane rzeźby. Patronat nad wydarzeniem objął starosta legionowski.

Wernisaż prac będzie dostępny na I piętrze w legionowskiego ratusza jeszcze do 24 września tego roku. Będzie tam można podziwiać prace Ireny Bańkowskiej, Wandy Wysockiej oraz Mieczysława Krzymowskiego. Każda z tych osób tworzy w zupełnie innej technice, a swoje pasje wszyscy rozwinęli i kontynuują pod skrzydłami Domu Pomocy Społecznej Kombatant. Mieszkańcy powiatu legionowskiego będą mogli podziwiać ciekawe obrazy, niepowtarzalne szydełkowane serwety, prace ze słomy oraz miniatury budynków, m.in. budynek ratusza miejskiego.

Serdecznie zapraszamy!

{gallery}powiat2/pliki/galeria/2014/wystawa_DPS{/gallery}