16 września 2014
Zdrowie w bajce po raz szósty

19 września upływa termin zgłaszania dzieci w wieku 3-9 lat do udziału w konkursie teatralnym "Zdrowie w bajce". Temat przewodni VI już edycji konkursu to hasło: "WIEM CO JEM".

Organizatorami konkursu obok Starostwa Powiatowego w Legionowie są: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Legionowie oraz Niepubliczne Przedszkole „Przy Lesie”. Głównym celem konkursu jest pogłębianie świadomości dzieci na temat zdrowego i higienicznego trybu życia, a także kształtowanie postawy odpowiedzialności za własne zdrowie. Inicjatywa skierowana jest do dzieci uczęszczających do placówek przedszkolnych, zerówek, klas I-III szkół podstawowych oraz uczęszczających do kół zainteresowań działających np. przy centrach kultury lub innych instytucjach na terenie powiatu. Termin zgłaszania grup opływa 19 września. Finał konkursu odbędzie się w legionowskim Ratuszu w dniach 21-24 października br. Zapraszamy!