30 października 2014
"Lato" z nagrodami

Uroczyste rozdanie nagród dla laureatów konkursu fotograficznego „Powiat Legionowski - 4 pory roku w obiektywie - lato” odbyło się dziś podczas Sesji Rady Powiatu w Legionowie.

O wynikach letniego etapu konkursu pisaliśmy na początku października w akt. Jesienne wspominanie lata

W tym roku rozstrzygnięty zostanie jeszcze konkurs JESIENNY, którego termin zgłoszeń upływa 10 listopada. Szczegóły konkursu dostępne są w Jesienny konkurs trwa.

Pamiątkowe dyplomy, upominki promocyjne Powiatu Legionowskiego oraz wartosciowe nagrody uroczyście wręczyli uczestnikom wiceprzewodnicząca Olga Wierzbicka, starosta legionowski Jan Grabiec i wicestarosta Robert Wróbel.

Przypomnijmy laureatów konkursu, których fotografie wyłonione zostały spośród wszystkich zakwalifikowanych zdjęć.
Nagrodami ufundowanymi przez Powiat Legionowski  w konkursie są sprzęt i akcesoria fotograficzne oraz komputerowe o wartości 500 złotych za zdjęcie główne oraz 250 złotych za zdjęcie wyróżnione.

Od lewej: starosta Jan Grabiec, Bartosz Karwacki, Ryszard Szuba, Piotr Żyła, Kamila Przyczynek, wieceprzewodnicząca Olga Wierzbicka

NAGRODY GŁÓWNE otrzymali:
w kat. Architektura - Piotr Żyła za zdjęcie „Serocki rynek nocą”

Małgorzata Klimek za „Żniwiarze” w kat. Ludzie i Wydarzenia.

Wyróżnienia otrzymali:
w kat Architektura: Paweł Kozarzewski za „Pałac Radziwiłłów w Jadwisinie”.
w kat. Ludzie i Wydarzenia: Czesław Wroniak za fot. „Salwa na rynku w Serocku”.
w kat. Przyroda:
„Zachód słońca nad Jez. Zegrzyńskim” Piotr Żyła
„Słoneczniki w okolicy Wieliszewa” Ryszard Szuba
„Obserwator w Legionowie” Kamila Przyczynek
„Dezeta pod żaglami nad Jez. Zegrzyńskim” Bartosz Karwacki

Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy.

Koordynatorem konkursu jest Wydział Promocji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Legionowie, informacje pod nr tel. 22 764 0 595, e-mail:  konkurs@powiat-legionowski.pl

Paweł Kozarzewski otrzymał wyróżnienie w kat.Architektura za fot. „Pałac Radziwiłłów w Jadwisinie”.
W kat. Ludzie i Wydarzenia wyróżnienie otrzymał również Czesław Wroniak za fot. „Salwa na rynku w Serocku”.