19 listopada 2014
Bezpłatnie o prawach niepełnosprawnych

28 listopada i 8 grudnia tego roku niepełnosprawni mieszkańcy powiatu legionowskiego i ich opiekunowie dowiedzą się więcej o przysługujących im prawach, także alimentacyjnych.

Niepełnosprawność często wiąże się z barierami nie tylko architektonicznymi, ale też społecznymi czy ekonomicznymi. Chcąc pomóc podnieść jakość życia osób niepełnosprawnych oraz poszerzyć wiedzę na temat przywilejów, z których mogą na co dzień korzystać fundacja Omega Pomagamy oraz fundacja Promień Słońca przy wsparciu Powiatu Legionowskiego zorganizowały bezpłatne prelekcje. Zamykają one cykl wydarzeń w ramach Dni osób Niepełnosprawnych  Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego 2014 r.