22 grudnia 2014
Opłatek w Starostwie

W tradycyjnym spotkaniu opłatkowym Starostwa wzięli udział przedstawiciele samorządów, urzędów, służb mundurowych i innych instytucji współpracujących w ramach powiatu legionowskiego.

Honory gospodarza czynił starosta Jan Grabiec

W poniedziałek, po II sesji Rady Powiatu w Legionowie, w auli starostwa odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe przedstawicieli instytucji związanych z powiatem legionowskim. W uroczystości wzięli udział radni powiatowi, reprezentanci wszystkich samorządów z terenu powiatu, przedstawiciele służb mundurowych: Policji, ochotniczych i zawodowych Straży Pożarnych, wojska i Straży Miejskiej. Na spotkanie przybyły delegacje wszystkich najaktywniejszych organizacji pozarządowych: stowarzyszeń, fundacji i innych instytucji.

Krótkiej modlitwie przewodniczył ks. Grzegorz Kucharski

Nie zabrakło przedstawicieli młodego pokolenia

Serdeczne życzenia...