29 grudnia 2015
„Potop Redivivus” w legionowskim Ratuszu

19 grudnia br. odbył się kolejny pokaz filmowy w ramach „Kina otwartego”, projektu realizowanego przez Powiatową Instytucję Kultury w Legionowie. Tym razem goście obejrzeli „Potop Redivivus” – odnowioną i skróconą wersję słynnego filmu Jerzego Hoffmana.

Projekt "Kino otwarte" realizowany jest  we współpracy ze Starostwem Powiatowym, Urzędem Miasta w Legionowie oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury.  Po projekcji filmu widzowie sami mogli podzielić się wrażeniami z reżyserem, który mimo późnej pory odpowiadał na pytania padające z sali. Reżyser, znany gawędziarz, opowiedział o kulisach powstania pierwszej wersji filmu, okraszając swoją wypowiedź wieloma anegdotami.
Dziękujemy wszystkim widzom, którzy mimo przedświątecznej krzątaniny przyszli na naszą projekcję.

{gallery}powiat2/pliki/galeria/2014/potop{/gallery}