10 lutego 2015
Nasz 1 % w Kurierze Mazowieckim

W poniedziałkowym (9 lutego) wydaniu emitowanego przez TVP Warszawa Kuriera Mazowieckiego widzowie obejrzeli reportaż opowiadający o naszej kampanii "Zaprocentuj w powiecie". Program nadal dostępny jest w internecie.

O kampanii "Zaprocentuj w powiecie" piszemy na naszej stronie internetowej. Tematem po raz drugi zainteresowała się redakcja Kuriera Mazowieckiego. W ubiegły poniedziałek, 9 września TVP Warszawa wyemitowała reportaż, w którym zamiesczono m.in. wywiad z Wojtkiem Kowalczykiem, ponieważ w leczeniu i rehabilitacji korzysta on ze wsparcia funduszy zgromadzonych dzięki odpisom 1% podatku. W programie jest również wypowiedź zachęcającego do wzięcia udziału w akcji starosty Jana Grabca.

Poniżej publikujemy link do internetowej wersji Kuriera Mazowieckiego z 9 lutego. Materiał dotyczący kampanii Powiatu Legionowskiego "Zaprocentuj w powiecie" zaczyna się w 2 min. 55 sek. programu. Zapraszamy do oglądania.