16 lutego 2015
Konkursy na Dni Osób Niepełnosprawnych

Jeszcze do 20 lutego niepełnosprawni mieszkańcy powiatu mają okazję wziąć udział w konkursach w ramach  Dni Osób Niepełnosprawnych Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego 2015.

Konkursy są przeznaczone dla wszystkich niepełnosprawnych, działających w różnych dziedzinach sztuki, począwszy od malarstwa, fotografii, rzeźby, literatury czy też muzyki, niezależnie od wieku. Dodatkowo w konkursie literackim mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy powiatu legionowskiego, którym nieobce są problemy osób niepełnosprawnych, ich życia oraz problemy tolerancji społecznej.

UWAGA!  Termin zgłoszeń prac do konkursu plastycznego, literackiego oraz form scenicznych i medialnych został wydłużony do końca lutego 2015!

Regulaminy i karta zgłoszenia:

Regulamin konkursu plastycznego
Regulamin konkursu form scenicznych i medialnych
Regulamin konkursu literackiego
Karta złoszenia (dla wszystkich konkursów)