5 marca 2015
Plan rekrutacji do szkół

Powiat Legionowski wspólnie z Miastem St. Warszawa będzie prowadził rekrutację do szkół ponadgimnazjalnych z wykorzystaniem internetowego systemu. Elektroniczny system rekrutacji będzie dostępny dla wszystkich kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych od 11 maja 2015 r.

Powiat Legionowski jest organem prowadzącym szkoły ponadgimnazjalne oraz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi. Przedstawiamy informację o planowanej liczbie klas pierwszych w roku szkolnym 2015-2016.

Technika – 4 klasy, w tym:

Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Siwińskiego w Legionowie, ul. Targowa 73A - 2 klasy (½ oddziału technik hotelarstwa i ½ oddziału technik żywienia i usług gastronomicznych oraz ½ oddziału technik informatyk i ½ oddziału technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej).

Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Wolskiego w Serocku, ul. Wł. Wolskiego 8 – 2 klasy (½ oddziału technik hotelarstwa i ½ oddziału technik żywienia i usług gastronomicznych oraz ½ oddziału technik logistyk i ½ oddziału technik eksploatacji portów i terminali).

Licea Ogólnokształcące – 6 klas, w tym:

Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie - Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Konopnickiej, ul. J. Piłsudskiego 26 – 6 klas

Zasadnicze Szkoły Zawodowe – 2 klasy, w tym:

Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Siwińskiego w Legionowie, ul. Targowa 73A – 1 klasa (klasy wielozawodowe).

Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wł. Wolskiego w Serocku, ul. Wł. Wolskiego 8 – 1 klasa (klasy wielozawodowe).

Szkoła Przysposabiająca do Pracy:

Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie – 1 klasa.

Gimnazja – 3 klasy,

Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie - Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. Piłsudskiego 26 – 3 klasy (1 oddział ogólnodostępny i 2 oddziały dwujęzyczne).