7 marca 2011
Promujemy się w Niemczech

W dniach 9-13 marca br. odbędą się największe i najbardziej prestiżowe w Europie Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB w Berlinie. Tam właśnie będziemy promować Region Jeziora Zegrzyńskiego.

W tym roku Polska jest oficjalnym krajem partnerskim targów, co oznacza, że nasz kraj będzie przykuwał uwagę całego świata. Na zaproszenie Mazowieckiej Organizacji Turystycznej, wspólnie z Warszawą i Kurpiowską Organizacją Turystyczną, Powiat Legionowski reprezentować będzie Mazowsze. To doskonały sposób na przedstawienie oferty turystycznej Regionu Jeziora Zegrzyńskiego przed EURO 2012.

Foto

Bliskość Warszawy, natura, kalendarz ciekawych imprez kulturalnych, rekreacja i wypoczynek, szeroka baza gastronomiczna i hotelowa oraz umiarkowane ceny w stosunku do jakości usług – to niewątpliwie walory naszego regionu, o których europejski turysta przeczyta m.in. w niemieckojęzycznym folderze wydanym przez Starostwo Powiatowe w Legionowie. Niebawem uruchomiona zostanie także kompleksowa informacja na Oficjalnym Serwisie Turystycznym Regionu www.jezioro.zegrzynskie.pl w jęz. niemieckim, angielskim i rosyjskim.