8 marca 2011
Kolejne udogodnienia w Starostwie

Informujemy, że został uruchomiony dodatkowy nowy numer telefonu do Wydziału Komunikacji. Ułatwi to Państwu kontakt z tą komórką Starostwa Powiatowego.

Podnosząc poziom usług świadczonych przez Starostwo Powiatowe w Legionowie postanowiliśmy uruchomić dodatkowy numer telefonu - 22 764 01 57 - pod którym będą mogli Państwo uzyskać informacje związane z rejestracją pojazdu, odbiorem dowodu stałego itp.

Do niedawna telefony były odbierane przez pracowników Wydziału, którzy jednocześnie obsługiwali klientów przy okienku, co znacznie wydłużało kontakt. Nowo uruchomiony numer, obsługiwany przez specjalnie wyznaczonego do tego celu pracownika, znacząco skróci czas oczekiwania na połączenie, co wpłynie na komfort obsługi mieszkańców.