24 marca 2015
Syrenka w Powiecie

We wtorek, 24 marca, w sali widowiskowej legionowskiego ratusza odbyły się eliminacje powiatowe konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Wzięło w nich udział 29 uczestników.

Organizatorem eliminacji był Miejski Ośrodek Kultury w Legionowie, a nagrody rzeczowe dla laureatów ufundował Powiat Legionowski. Nad sprawnym przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: Małgorzata Andrzejewska, Anna Durka-Kupisiak i Jacek Banaszek. Zgodnie z regulaminem komisja wytypowała do eliminacji wojewódzkich trzy osoby, po jednej w każdej z trzech kategorii wiekowych. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców:

klasy 0-III:
Mateusz Lewandowski

klasy IV-VI:
Julia Kowalik

kategoria gimnazja:
Karolina Kowalska

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas eliminacji wojewódzkich organizowanych przez Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki.

Jury wraz z lauretami oraz osobami uczestniczącymi w konkursie