27 marca 2015
"Jeziorak" w Legionowie

Kolejny wieczór filmowy w ramach „Kina Otwartego” za nami. Tym razem widzowie obejrzeli "Jeziorak" w reżyserii Michała Otłowskiego.

Projekt „Kino Otwarte” realizowany jest przez Powiatową Instytucję Kultury w Legionowie we współpracy z Urzędem Miasta w Legionowie, Starostwem Powiatowym w Legionowie oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury. Tym razem widzowie obejrzeli "Jeziorak" w reżyserii Michała Otłowskiego (czwartek, 19 marca).

Po projekcji filmu odbyło się spotkanie widzów z zaproszonymi gośćmi: reżyserem i autorem scenariusza, odtwórczynią głównej roli - Jowitą Budnik, a także scenografem - Małgorzatą Grabowską-Kozerą.

Jak to zwykle jest podczas „Kina Otwratego” uczesnicy seansu dowiedzieli się wiele o kulisach  kręcenia filmu i o miejscach, niekoniecznie związanych z tytułowym Jeziorakiem. Wszystkim przybyłym na projekcję serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania.

{gallery}powiat2015/galerie/jeziorak{/gallery}

źródło: PIK