2 kwietnia 2015
Spotkanie wielkanocne w CIS

Spotkanie wielkanocne, w którym wzięli udział pracownicy Powiatowego Centrum Integracji Społecznej w Legionowie, podopieczni oraz zaproszeni goście, odbyło się w czwartek, 2 kwietnia, o godz. 13, w sali przy ul. Kopernika w Legionowie.

Kierownik CIS Dorota Wróbel-Górecka częstuje gości tradycyjnym wielkanocnym jajkiem.

W uroczystości, której przewodniczyła kierownik Powiatowego Centrum integracji Społecznej w Legionowie Dorota Wróbel-Górecka, wzięło udział kilkudziesięciu podopiecznych oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z CIS-em. Starostwo reprezentował członek zarządu Powiatu Jerzy Zaborowski.

Oprócz tradycyjnego wielkanocnego jajka na stole znalazło się wiele potraw, które przygotowały osoby korzystające z zajęć organizowanych przez powiatowy CIS. Spotkanie było okazją do integracji - tym razem mniej zawodowej, a bardziej towarzyskiej.