13 maja 2015
Zamknięte skrzyżowanie Sobieskiego-Krasińskiego

W związku z budową ronda w miejscu obecnego skrzyżowania ulic Krasińskiego i Sobieskiego w Legionowie od czwartku, 14 maja będzie ono na 2 tygodnie zamknięte dla ruchu drogowego. Wykonawca wyznaczył objazdy.

Przebudowa ul. Sobieskiego w Legionowie jest w trakcie realizacji. Dotychczas wyłączony z ruchu był odcinek od ul. Krasińskiego do ul. Parkowej, natomiast skrzyżowanie ul. Sobieskiego z ul. Krasińskiego zostanie zamknięte w czwartek, 14 maja – na 2 tygodnie. Jak już wcześniej informowaliśmy, tym punkcie Powiat wybuduje rondo.
Zalecane objazdy wytyczono ulicami Krakowską i Parkową do Jagiellońskiej (od strony tunelu) oraz Sobieskiego i Piłsudskiego do Jagiellońskiej (od strony ul. Warszawskiej).