10 czerwca 2015
Majówkowe nagrody

Sympatycy Powiatu Legionowskiego wytypowali laureatów konkursu "Fota z Majówki".

W poniedziałek zakończyło się głosowanie na najciekawsze zdjęcia z majówki w konkursie ogłoszonym przez Starostę Legionowskiego.

Organizatorem konkursu i fundatorem nagród rzeczowych jest Powiat Legionowski. Sponsorem nagród dodatkowych dla wszystkich laureatów konkursu jest Centrum Konferencyjno - Rekreacyjne Promenada.

W kategorii zdjęć wykonanych aparatem fotograficznym najwięcej głosów zebrała fotografia Pawła Kozarzewskiego (261) przedstawiająca makietę Serocka z lotu ptaka. Drugie miejsce na podium zajęła Magda Stelmach (143),  trzecie i czwarte - Izabela Sieńkowska (68 i 51 głosów).

W kategorii zdjęć wykonanych urządzeniem mobilnym nagrodę główną zdobywa również Paweł Kozarzewski (351) za zdjęcie znad Jeziora Zegrzyńskiego. Pierwsze wyróżnienie - dla Agaty Śleszyńskiej (334),  drugie - dla Magdaleny Falkowskiej (69) i trzecie - dla Agaty Śleszyńskiej (57 głosów).

{gallery}powiat2015/galerie/majowkowy_konkurs{/gallery}

Nagrodami głównymi w obu kategoriach są tablety o wartości do 760 zł każdy oraz zaproszenia na weekend w ośrodku CKR Promenada (nocleg z soboty na niedzielę ze śniadaniem).

Wyróżnieniami za zajęcie II m-ca są nagrody rzeczowe o wartości do 300 zł każda oraz zaproszenia dla dwóch osób na lunch weekendowy w restauracji Promenada.

Wyróżnieniami za zajęcie III i IV m-ca są nagrody rzeczowe o wartości do 300 zł każda oraz zaproszenia na prawdziwą pizzę z pieca w barze na plaży Promenada.

GRATULUJEMY*

CKR Promenada do ośrodek wypoczynkowy - miejsce zaledwie 30 km od Warszawy, nad samym brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego.
Nasze atuty to 46 ha lasu, największa plaża z leżakami nad Jeziorem Zegrzyńskim, spokój na łonie natury oraz kulinarne atrakcje dla każdego gościa.
Elegancka restauracja z widokiem na malowniczy las serwująca klasyczne dania kuchni polskiej to nasza propozycja dla osób pragnących skosztować czegoś tradycyjnie pysznego w bardzo atrakcyjnej cenie.
Znajdujący się na polanie piknikowej Country Saloon pozwoli Państwu przenieść się w czasie i przestrzeni na dziki zachód, do epoki zuchwałych koniokradów i odważnych szeryfów i skosztować dań prosto z grilla.
Letnia atmosfera czeka na Państwa na plaży i w znajdującym się na niej Beach Bar. Tutaj mogą Państwo zorganizować imprezę w plażowym stylu lub po prostu wpaść na pizzę prosto z pieca.

* laureaci zostaną poinformowani o terminie wręczenia nagród pocztą elektroniczną.