23 lutego 2011
Zgłoś swoją pracę dyplomową

Już tylko do końca marca czekamy na zgłoszenia najciekawszych prac licencjackich, magisterskich i doktorskich, związanych z regionem powiatu legionowskiego.

Jeśli jesteś autorem dobrze ocenionej i obronionej pracy, weź udział w naszym konkursie. Wyślij plik pdf. i zgłoszenie. Naprawdę warto! Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową o wartości 1500 zł oraz nagrodę specjalną w postaci publikacji pracy lub jej części, jako artykułu lub książki naukowej.

Kapituła dokona wyboru zwycięskiej pracy w odniesieniu do problematyki rozwoju gospodarki i rynku pracy, infrastruktury technicznej i społecznej, ochrony środowiska, inwestycji, turystyki i rekreacji oraz promocji, jako narzędzi wspierających zarządzanie Powiatem Legionowskim.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie.

Regulamin konkursu wraz ze zgłoszeniem

Pod poniższym linkiem znajduje się relacja z finału I edycji konkursu: