17 czerwca 2015
Plenerowy Piknik Edukacyjny

Fundacja NOVA, koordynator projektu " Mazowiecka Sieć Edukacyjna" zaprasza na Piknik Edukacyjny do Serocka, pod patronatem Starosty Legionowskiego, w piątek 19 czerwca br.

Projekt  " Mazowiecka Sieć Edukacyjna "  realizowany jest  przez  Federację Inicjatyw Oświatowych   ( Lidera projektu ) i  Fundację Civis Polonus ( Partnera  projektu ).
Celem nadrzędnym plenerowego Powiatowego  Forum Organizacji Pozarządowych  jest zbudowanie i  poszerzenie współpracy  między eduNGO a lokalnymi władzami samorządowymi powiatu legionowskiego.  Dodatkowo zakłada  ono stworzenie warunków do właściwego uwzględnienia zagadnień edukacyjnych w powiatowych planach współpracy z NGO.

Uczestnikami Forum będą organizacje eduNGO z powiatu legionowskiego, jednostki samorządu terytorialnego, lokalna społeczność  i młodzież, czyli odbiorcy działań edukacyjnych. Patronat na tym przedsięwzięciem objął Starosta Legionowski Jan Grabiec.

Spotkanie odbędzie się na terenie  boiska Szkoły Podstawowej i Gimnazjum przy ul. Pułtuskiej 68 w godz. 12.00-15.00. Zaplanowano występy  artystyczne, atrakcje  i  poczęstunek , a  całość poprowadzi moderator .