18 czerwca 2015
Plaża Open 2015

W dniach od 27 do 29 czerwca w Legionowie odbędzie się turniej inaugurujący projekt Plaża Open 2015 w ramach Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn.

Plaża Open to ogólnopolski cykl siatkówki plażowej. Odbywa się w siedmiu miastach. Jednym z nich jest Legionowo, a Powiat Legionowski i Miasto Legionowo są współorganizatorami imprezy.
Przez trzy kolejne dni czerwca mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w zabawach i turniejach przygotowanych przez organizatorów. Mecze odbędą się w pobliżu budynku Areny. Trwają przygotowania, by zapewnić odpowiednie warunki do rozegrania turnieju.

Organizatorzy poszukują osób, które zajmą się obsługą boisk, miasteczka zabaw w Strefie Animacji oraz pomocą w montażu scenografii i bannerów.

- Wymagamy rzetelności, dyspozycyjności, uczciwości, solidności, kreatywności, punktualności i chęci do działania – czytamy na stronie wydarzenia. Aby poznać więcej szczegółów i pobrać ankietę, wystarczy odwiedzić stronę http://www.plazaopen.pl/organizatorzy/wolontariat/