18 czerwca 2015
MUSIC & FASHION DAYS - Zegrze 2015

W dniach 11-12 lipca oraz 15-16 sierpnia 2015 r. na terenie Hotelu 500 nad Jeziorem Zegrzyńskim odbędzie się I edycja MUSIC & FASHION DAYS - Zegrze 2015.

W czasie dwóch wakacyjnych weekendów obiekt przy ulicy Warszawskiej 31A w Zegrzu (gmina Nieporęt) zamieni się w miejsce tętniące dźwiękami dobrej muzyki, a hotelowe molo przejmie rolę magicznego wybiegu, na którym goście będą mogli podziwiać nie tylko piękne kreacje naszych projektantów, ale również kandydatki do tytułu MISS LATA 2015.

Program imprezy skupia się na dwóch aspektach, jakimi są: muzyka i moda. Zaproszone zostały przede wszystkim zespoły i artyści, którzy wykonują muzykę taneczną - taką, przy której dobrze bawi się każdy, bez względu na zainteresowania i wiek. Zabawę umilą nam koncerny takich gwiazd jak: Cliver, E-mail, Inwox, Bombastic, The Lovers, Oxide, Mateusz Mijał i inni. Natomiast część modowa, realizowana przy współpracy z butikiem PolscyProjektanci.com, to przede wszystkim gwiazda pokazu - Duet Ewa i Piotr Krajewscy oraz polscy projektanci:MiliMoi ArtGallery, TuTu&Shoes, Raspberry i inni.

STREFA PAŃ
Nie zabraknie miejsca dla Pań, gdzie będą mogły zadbać o swoją urodę i kondycję, a także obejrzeć i zakupić stroje i biżuterię naszych projektantów. Co więcej - specjalnie dla Kobiet - organizujemy panel poradniczy ZDROWIE & URODA podczas którego całkowicie bezpłatnie! będzie można wziąć udział w cyklu wykładów i warsztatów poświęconych zagadnieniom zdrowia i urody. Zapraszamy na spotkanie z dietetykiem, mistrzem fryzjerskim, wizażystą, psychologiem, instruktorem fitness oraz stylistą.

STREFA PANÓW
Dla Panów zaplanowaliśmy atrakcje na wodzie i lądzie - wyścigi motorówek i skuterów wodnych, pokazy sprzętu wodnego, pokaz wyczynowych sportów wodnych, a także spora dawka motoryzacyjnych wrażeń – m.in. pokaz nowych modeli aut (możliwa przejażdżka!).

STREFA DZIECI
Na najmłodszych czekać będzie Miasteczko Piratów, pokazy na wodzie oraz szereg animacji.

STREFA RELAKSU
A dla leniwych i kochających korzystać z kąpieli słonecznych przygotowaliśmy leżaki znajdujące się tuż przy brzegu! W związku z tym, że jest to piknik rodzinny - zapraszamy wszystkich! Postaramy się sprostać oczekiwaniom i przygotować atrakcje, które umilą letni pobyt za miastem.

NASI BRACIA MNIEJSI
Nie zapominamy też o zwierzętach. Przy okazji pikniku, we współpracy z Fundacją Azylu Pod Psim Aniołem, będziemy promować akcję adopcji psów. Nasze modelki zaprezentują zwierzęta, które przebywają w schroniskach, niecierpliwie wyczekując prawdziwych domów i kochających opiekunów. Może właśnie na tej imprezie znajdziecie czworonożnego przyjaciela na całe życie?

CO WIĘCEJ?
Niespodzianki, niespodzianki, niespodzianki. Organizatorzy i Partnerzy wydarzenia zadbają o to, aby atrakcji było jak najwięcej! Was też nie może zabraknąć! Już dziś zapiszcie obie daty w swoim wakacyjnym kalendarzu: 11-12 lipca i 15-16 sierpnia 2015 r.

Szczegóły TUTAJ