13 lipca 2015
Wakaty na Targowej

Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie zatrudni nauczycieli.

1. Nauczyciela przedmiotów zawodowych informatycznych: informatyka, obsługa informatyczna w hotelarstwie –  10 godzin.
2. Nauczyciela przedmiotów zawodowych energetycznych: technologia montażu systemów energetyki odnawialnej, montaż systemów energetyki odnawialnej, obsługa systemów energetyki odnawialnej –  25 godzin.
3. Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa –  3 godziny
4. Nauczyciel psycholog - ½ etatu (12 godzin).

CV należy przesłać na adres e-mail szkoły: pzsp-siwinski@wp.pl, bądź dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły w Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie, ul. Targowa 73A, 05-120 Legionowo.