9 września 2015
Ankieta dla mieszkańców Mazowsza

Chcąc kontynuować działania związane z cyfryzacją i informatyzacją Mazowsza, Urząd Marszałkowski przygotował ankietę badania potrzeb mieszkańców, przedsiębiorców i instytucji.

Coraz więcej mieszkańców i przedsiębiorców oczekuje szybszego załatwiania wymaganych pozwoleń i dokumentów drogą elektroniczną oraz łatwego i powszechnego dostępu do aktualnej i szczegółowej informacji o terenie.  Portal Wrota Mazowsza jest integratorem usług realizowanych cyfrowo dla gmin i powiatów województwa mazowieckiego. To tu znajdziecie Państwo informacje o usługach realizowanych przez urzędy województwa zarówno w formie tradycyjnej, jak i elektronicznej.

Chcąc kontynuować działania w tym zakresie najbliżej do oczekiwań mieszkańców, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie przygotował ankietę badania potrzeb mieszkańców, która dostępna jest pod adresem: http://tinylink.pl/ankietamazovia

Wypełnienie ankiety zajmie 5-10 minut, a jej wynikiem będzie uruchomienie przez administrację publiczną elektronicznych usług jak najbardziej zgodnych z oczekiwaniami ich odbiorców, czyli mieszkańców, przedsiębiorców i instytucji.

Anonimowe wyniki ankiety będą analizowane przez Departament Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Ankieta będzie aktywna do 20 września br.