13 października 2015
Stan Borys w Jabłonnie

11 października Gminna Biblioteka Publiczna im. Ks. Jana Twardowskiego w ramach Jabłonowskich Spotkań z Poezją zorganizowała wieczór promujący tomik wierszy Stana Borysa, pt.: ”Daleko donikąd”.

Tym razem spotkanie miało miejsce w jabłonowskim pałacu. Licznie zgromadzona widownia miała możliwość poznać Stana Borysa poprzez jego opowieści, wycieczki biograficzne, przemyślenia, a nie, jak dotychczas, poprzez jego piosenki.Artysta potrafił opowiadać w taki sposób, że słuchacze przenosili się wraz z nim w dane miejsce. Recytował również wybrane wiersze i pokrótce nakreślał ich historię.

Po spotkaniu można było nabyć książkę i płytę Stana Borysa opatrzoną autografem. Teraz z niecierpliwością czekamy na koncert.

tekst: Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie