16 października 2015
Uwaga nadwaga!

Zapraszamy mieszkańców powiatu legionowskiego na bezpłatne konsultacje z dietetykiem, które odbędą się 20 października br. w godz. 11-14 w Starostwie Powiatowym w Legionowie.

Problem nadwagi i otyłości pojawia się nie tylko wśród osób dorosłych, ale niestety coraz częściej też u dzieci i młodzieży. Dlatego też Powiat Legionowski włączył się w IV edycję ogólnopolskiej akcji „Uwaga Nadwaga!”. W jej ramach każdy może skorzystać z bezpłatnej konsultacji i wykonać pomiar ciała, zbadać zawartość tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej. Dietetyk, po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu, będzie mógł zidentyfikować przyczynę problemu z wagą i zaproponować skuteczne rozwiązanie. Każdy, kto skorzysta z darmowej konsultacji, otrzyma wskazówki żywieniowe, broszury i materiały edukacyjne dotyczące prawidłowego odżywiania i negatywnego wpływu nadwagi na zdrowie.

Badania, wykonywane przez ekspertów z Natur House, wykonywane będą na parterze w budynku Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Zapraszamy.