27 października 2015
Bezpieczni w pobliżu budowy

450 uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Legionowie dowiedziało się wczoraj, jak zachować bezpieczeństwo na drodze i pobliżu placu budowy.

Informacje w sposób wesoły i przez zabawę przekazywały im Zebra Drogowa, Budowniczy i Babcia Jadzia.
Fot. Skanska

"Bezpieczni w pobliżu budowy" to tytuł przedstawienia, jakie przygotowała dla dzieci firma Skanska, wykonawca powiatowej inwestycji, polegającej na budowie nowej drogi i ronda. Na zlecenie powiatu legionowskiego w pobliżu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 budowany jest łącznik między ulicami Jagiellońską i Krakowską oraz rondo na skrzyżowaniu Jagiellońskiej i Barskiej. Prace budowlane stały się pretekstem, by przekazać najmłodszym mieszkańcom naszego powiatu, jak bezpiecznie przejść przez ulicę, dlaczego warto nosić odblaski i z jakimi zagrożeniami wiąże się wejście na plac budowy.

{gallery}powiat2015/galerie/bezpiecznie_budowa{/gallery}