4 listopada 2015
Nowy album historyczny

W Święto Niepodległości w Urzędzie Miasta w Legionowie odbędzie się promocja albumu historycznego "Jabłonna - Ty morderco mojej młodości".

Muzeum Historyczne w Legionowie serdecznie zaprasza 11 listopada 2015 (środa) od godz. 16.00 do Sali Widowiskowej Urzędu Miasta w Legionowie na promocję nowego albumu dr hab. Jacka Szczepańskiego "Jabłonna - Ty morderco mojej młodości. Korespondencja żołnierzy niemieckich z garnizonu Jabłonna 1915-1918".

W promocji wezmą udział recenzenci albumu - Profesor Adam Czesław Dobroński oraz Profesor Aleksander Łuczak. Spotkanie uświetni pokaz archiwalnych zdjęć z koszar w Jabłonnie (Legionowie), prezentacja grup rekonstrukcji historycznej oraz występ wokalny Dominiki Świątek.

Serdecznie zapraszamy!