26 listopada 2015
Szukamy „Wróżki Powiatuszki”

Już wkrótce Powiat Legionowski będzie miał swoją maskotkę -  „Wróżkę Powiatuszkę”. Jak będzie ona wyglądać? Wszystko zależy od Was!

Starosta Legionowski ogłosił konkurs na projekt nowej maskotki: „Wróżki Powiatuszki”. Ma ona stać się wizytówką akcji zdrowotnych skierowanych do dzieci i młodzieży z powiatu legionowskiego. Pojawiać się będzie podczas wydarzeń kulturalnych, społecznych i zdrowotnych, w organizację których włączać się będzie Starostwo Powiatowe w Legionowie. O jej wyglądzie zadecydują dzieci i młodzież z powiatu legionowskiego.

Konkurs polega na stworzeniu unikatowego projektu maskotki  – dobrej wróżki. Pomysł może być zrealizowany dowolną techniką plastyczną (także w formie przestrzennej), przyjąć może także postać grafiki komputerowej lub makiety maskotki. Uczestnikami konkursu mogą być mieszkańcy powiatu w wieku 3-18 lat.

Na prace czekamy do 31 grudnia do godz. 16:00. Dostarczyć je można osobiście do Starostwa Powiatowego w Legionowie, przesłać pocztą tradycyjną na adres ul. Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo lub drogą elektroniczną na konkurs@powiat-legionowski.pl.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Przed nadesłaniem pracy prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

KARTA ZGŁOSZENIA