22 lutego 2016
Rekrutacja w Liceum i Gimnazjum

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i cała Społeczność Uczniowska Powiatowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Legionowie zapraszają kandydatów do Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi i Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Legionowie na spotkania informacyjne w sprawie rekrutacji do klas pierwszych w roku szkolnym 2016/17.

Kandydatów do Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej zapraszamy 4 marca, o godz. 18. W czasie spotkania będzie można zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną szkoły, dotychczasowymi działaniami podejmowanymi przez uczniów liceum, bazą lokalową i zapleczem sprzętowym.
Kandydatów do Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi zapraszamy 11 marca, o godz. 18. Podsumowanie I semestru w gimnazjum pokazało, że jest to szkoła umożliwiająca uczniom wszechstronny rozwój. Uczniowie Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi odnieśli wiele sukcesów w konkursach i olimpiadach o zasięgu ogólnopolskim, 12 osobom udało się w tych konkursach uzyskać tytuł laureata. Na spotkaniu informacyjnym można będzie zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną szkoły.
Obydwa spotkania odbędą się w budynku liceum (hala sportowa), ul. marsz. J. Piłsudskiego 26.  Zapraszamy!