22 kwietnia 2016
Dawid Szulich sportowcem roku 2015

Najwięcej głosów w plebiscycie oraz tytuł Najlepszego Sportowca Roku 2015 Powiatu Legionowskiego otrzymał Dawid Szulich. Gratulujemy.

Laureaci plebiscytu oraz (od prawej): przewodniczący rady Szymon Rosiak i starosta Robert Wróbel

Dawid jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski i rekordzistą mistrzostw Polski, skupił na siebie grupę entuzjastów, którzy wspierają rozwój jego sportowego talentu – szulich team. Jest silnie zorientowany na rezultaty, skoncentrowany na przygotowaniach do igrzysk olimpijskich w Rio 2016.
Trzecia edycja plebiscytu na Najlepszego Sportowca Roku Powiatu Legionowskiego została ogłoszona w styczniu. Do udziału w konkursie zgłosiło się czternastu sportowców reprezentujących różne dziedziny sportu, takie jak: pływanie, biegi, kolarstwo, sporty walki, siatkówka, piłka ręczna, motoparalotniarstwo, golf, czy karting. Zawodnicy ci osiągali znakomite wyniki sportowe nie tylko na szczeblu lokalnym, ale także krajowym, a nawet międzynarodowym.

{youtube}RcZbc_zHAtk{/youtube}