19 maja 2016
Powiatowy Dzień Strażaka

Już w najbliższą sobotę na terenie legionowskiej Areny będziemy świętować Powiatowy Dzień Strażaka.

Imprezę rozpocznie uroczysta msza święta oraz przejazd kolumny wozów bojowych ulicami miasta. Organizatorzy festynu zaplanowali na ten dzień mnóstwo atrakcji dla mieszkańców. Będą pokazy umiejętności Dziecięcej Drużyny Pożarniczej z Kałuszyna, Wojskowej Straży Pożarnej z Zegrza, Ochotniczej Straży Pożarnej z Jabłonny, Chotomowa, Kątów Węgierskich, Serocka i Nieporętu. W programie m. in. pokaz sprzętu i armatury wodnej, pokaz udzielania pierwszej pomocy, gaszenia pożarów i uwalniania poszkodowanych z wraku samochodu. Na najmłodszych będzie czekał tor przeszkód, namiot z zadymieniem, stoisko pierwszej pomocy, teatrzyk i inne atrakcje. Serdecznie zapraszamy!