15 czerwca 2016
25 lat LKS Lotos Jabłonna

Już w najbliższy weekend LKS Lotos Jabłonna będzie świętował 25-lecie istnienia.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich do udziału w dwudniowych obchodach tego pięknego jubileuszu, które odbędą się w Jabłonnie i Chotomowie. W programie wiele atrakcji sportowych – turniej tenisa stołowego, piłki nożnej i szachowy oraz bieg uliczny. Zapisy wciąż trwają!!! Ponadto zaplanowano gry, zabawy, liczne atrakcje dla najmłodszych i pyszne przekąski z grilla.

LKS Lotos przez ostatnie ćwierćwiecze zapisał się na kartach historii nie tylko gminy Jabłonna i powiatu legionowskiego, ale także Polski, Europy i świata. Klub wychował wielu mistrzów w taekwondo ITF, rywalizował w ligach piłkarskich, tenisa stołowego, czy warcabów stupolowych.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Regulamin biegu i marszu pamięci

Regulamin turnieju tenisa stołowego

Regulamin turnieju szachowego