4 lipca 2016
Powiat ma nowe logo

Powiat Legionowski zmienił system identyfikacji wizualnej. Nowe logo zaprojektowała Monika Kosewska z Wydziału Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Nowe logo jest odpowiedzią na obowiązujące standardy promocyjne oraz potrzebę skutecznej komunikacji z otoczeniem. Jest stylowe i funkcjonalne. Kolorystycznie zostało zsynchronizowane z herbem i flagą powiatu. Nawiązuje do najbardziej charakterystycznej części krajobrazu naszego powiatu, leżącego w jego sercu Jeziora Zegrzyńskiego. Unikalne cechy powiatu, jakimi logo chce się komunikować z odbiorcą, to spokój, bezpieczeństwo, czyste środowisko i wysoki standard życia mieszkańców. Spójne z tymi wartościami oraz misją i wizją, zapisanymi w strategii powiatu jest hasło pozycjonujące: Powiat legionowski - przystań w sercu Mazowsza.

W trakcie przeprowadzonej wśród mieszkańców powiatu sondy ulicznej ankietowani pozytywnie ocenili projekt - Bardzo fajne i pomysłowe logo. W uniwersalny i klarowny sposób zobrazowuje region. Sprawia, że nasz powiat kojarzy się z dobrym i przyjaznym miejscem do życia. – powiedziała Kamila Zielińska.

Na Państwa pomysły i propozycje akcji promujących nasz powiat z wykorzystaniem nowego logo czekamy pod adresem promocja@powiat-legionowski.pl.

Nowe logo Powiatu Legionowskiego