6 lutego 2017
Najlepszy Sportowiec Powiatu Legionowskiego w 2016 r.

Przedłużamy do 17 lutego br. termin zgłaszania kandydatur na Najlepszego Sportowca Powiatu Legionowskiego w 2016 r. w ogłoszonym przez Starostę Legionowskiego plebiscycie. Po zebraniu kandydatur, 27 lutego br., rozpocznie się zgłosowanie, które potrwa do 31 marca.

Starosta Robert Wróbel postanowił po raz kolejny wyróżnić szczególnie utytułowanych sportowców powiatu legionowskiego. Ponownie zapraszamy mieszkańców do głosowania, aby wybrać najlepszego z nich. Do 17 lutego br. będziemy zbierali kandydatury do listy nominowanych sportowców.
Jeśli więc w Państwa otoczeniu lub klubie sportowym, któremu kibicujecie, znajduje się osoba zasługująca na miano Najlepszego Sportowca, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który publikujemy poniżej, i dostarczenie go do Starostwa Powiatowego w Legionowie.
Po zebraniu kandydatur, 27 lutego br., rozpocznie się zgłosowanie, które potrwa do 31 marca i wyłoni Najlepszego Sportowca Powiatu Legionowskiego 2016 roku. Kupony są załącznikiem regulaminu oraz będą wydrukowane w „Kurierze. Informatorze Powiatu Legionowskiego”.

ZMIANA REGULAMINU