15 marca 2017
Powiatowy konkurs fotograficzny

Powiat Legionowski ogłosił nowy, całoroczny konkurs fotograficzny, którego tematem przewodnim jest architektura naszego rejonu. Rozstrzygnięcie konkursu odbywać sie będzie zawsze jeden raz w miesiącu i dodatkowo raz na kwartał. Zapraszamy do udziału.

Do końca miesiąca czekamy na zgłoszenia zdjęć do marcowej edycji konkursu "Architektura powiatu legionowskiego". Każdy, kto wykona zdjęcia na terenie naszego powiatu i spełni wymogi regulaminu będzie miał możliwość wygrania atrakcyjnych nagród miesiąca. Dodatkowo, raz na kwartał, spośród wszystkich nadesłanych fotografii jury wyłoni laureata, który otrzyma tablet, a najciekawsze prace wydane zostaną także w przyszłorocznym kalendarzu wieloplanszowym.

Zachęcamy do udziału.
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?
1. Zapoznaj się z regulaminem
2. Wypełnij zgłoszenie
3. Opisz swoje zdjęcia imieniem, nazwiskiem i nazwą obiektu,
4. Załącz zgłoszenie oraz zdjęcia do wiadomości i wyślij na: konkurs@powiat-legionowski.pl
5. W tytule dopisz: konkurs fotograficzny Architektura powiatu legionowskiego w obiektywie – (nazwa miesiąca, np.: marzec)

NAGRODY
• najciekawsze prace zostaną zaprezentowane w kalendarzu Powiatu Legionowskiego na 2018 rok
3 nagrody miesiąca - atrakcyjne zestawy upominków promocyjnych o wartości ponad 300 złotych każdy (11 edycji miesięcznych)
1 nagroda kwartału - tablet o wartości ponad 800 złotych (4 edycje kwartalne)

ORGANIZATOR:
Starostwo Powiatowe w Legionowie, Wydział Kultury i Promocji, tel. 22 764 0 595
Data ogłoszenia konkursu: 10-02-2017

* wyjątek stanowi miesiąc grudzień, w którym prace konkursowe należy nadesłać do 17 grudnia 2017r.