15 marca 2017
Wielka loteria w Wieliszewie

Po zeszłorocznym sukcesie Loterii pn. "Rozlicz PIT w Gminie Wieliszew. Wygraj samochód" Urząd Gminy Wieliszew zdecydował o jej kontynuacji w 2017 roku, a to znaczy, że kolejni szczęśliwcy będą mieli okazję zgarnąć wyjątkowe nagrody.

Rozliczając PIT za 2016 możesz wskazać Gminę Wieliszew jako miejsce zamieszkania i tym samym wesprzeć budowę dróg, chodników, ścieżek rowerowych, transport publiczny, kulturę, ochronę zdrowia, edukację, żłobki, przedszkola, szkoły, opiekę społeczną, ochronę zabytków, fundusz sołecki, zieleń i rekreację oraz bezpieczeństwo. Dodatkowo możesz wziąć udział w loterii i wygrać cenne nagrody!

W tym roku nagrodą główną będzie samochód Toyota Aygo. Kolejne 4 nagrody jakie będzie można wylosować to: telewizor LG LED 43LH615V, aparat fotograficzny CANON M10 +15-45mm, Voucher na meble oraz Voucher na przelot.

DLA KOGO:
Loteria skierowana jest do wszystkich mieszkańców Gminy Wieliszew, którzy rozliczą deklarację podatkową PIT za 2016 rok w Urzędzie Skarbowym w Legionowie. Zarówno tych, którzy rozliczają się w Gminie Wieliszew od lat oraz tych, którzy zrobią to po raz pierwszy. Aby rozliczyć PIT w Gminie Wieliszew, nie trzeba być tu zameldowanym wystarczy, że mieszka się w Gminie Wieliszew i w swoim zeznaniu podatkowym wpisze się swój adres zamieszkania.

CZAS TRWANIA:
Loteria będzie trwała od 1 lutego i do 8 maja 2017 roku. Losowanie nagród nastąpi w trakcie Święta Gminy Wieliszew, 3 czerwca 2017 roku.

ZGŁOSZENIA i INFORMACJE:
Aby wysłać zgłoszenie udziału w Loterii należy wypełnić kupon zgłoszeniowy na specjalnie przygotowanej stronie internetowej lub wrzucając kupon w formie papierowej do urny loteryjnej zlokalizowanej w Urzędzie Gminy Wieliszew, w Referacie Informacji i Promocji, pok. nr 6 (parter).

Regulamin loterii dostępny na stronie internetowej:

Partnerzy i sponsorzy:

Gmina Wieliszew