30 maja 2017
Konkursy na realizację zadań publicznych z zakresu promocji zdrowia 2017

Zarząd Powiatu w Legionowie ogłosił konkursy na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu promocji zdrowia. Zapraszamy organizacje pozarządowe do składania ofert.

Podmiotami uprawnionymi do złożenia ofert są organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Konkurs obejmuje przedsięwzięcia, które będą realizowane w okresie od 10 lipca 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku.

Oferty należy składać w terminie do 22 czerwca 2017 r. do godz. 16.00 w Punkcie Podawczym Biura Obslugi Mieszkańców Starostwa Powiatowego w Legionowie przy ul. Sikorskiego 11.

Uchwała

ogłoszenie: Krzewienie idei krwiodawstwa i dawstwa szpiku kostnego wśrod mieszkańców Powiatu Legionowskiego

ogłoszenie: Szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy na terenie Powiatu Legionowskiego