11 lipca 2017
Zmiana oranizacji ruchu

W związku z sugestiami mieszkańców, Starostwo Powiatowe w Legionowie dokonało zmian w organizacji ruchu na trasie objazdu poprowadzonego na czas budowy ronda u zbiegu Al. Legionów i Al. Róż.

Po pierwsze zmieniono pierwszeństwo na skrzyżowaniu ulic Władysława Bandurskiego i Stefana Wyszyńskiego. Do czasu zakończenia inwestycji, uprzywilejowano kierunek ruchu dla jadących zgodnie z objazdem. Wyznaczono również pierwszeństwo przejazdu ul. Bandurskiego na skrzyżowaniu z Żelazną. Nowe rozwiązania usprawnią ruch w tym rejonie.

Pierwszeństwo mają skręcający w lewo z ul. Bandurskiego w ul. Wyszyńskiego

Pierwszeństwo mają jadący zgodnie z objazdem

Drugą zmianą jest zamknięcie dla ruchu ul. Żelaznej na odcinku ul. Bandurskiego do Al. Legionów. Z tego fragmentu drogi korzystać mogą jedynie mieszkańcy okolicznych domów. Właściciele dojadą do swoich posesji od strony Al. Legionów.

Ul. Żelazna wyłączona z ruchu. Dojazd tylko do posesji

Prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków.