18 sierpnia 2017
Złoto z Radzymina

Ze złotym medalem wrócił z Radzymina Mariusz Wronowski. Reprezentant Powiatu Legionowskiego zwyciężył w spojej kategorii startując w 26. edycji półmaratonu "Bieg 1920". Wydarzenie upamiętnia mocno związaną z historią Radzymina bohaterską walkę podczas obrony Warszawy przed bolszewickim najazdem w 1920 r.

Mariusz Wronowski w tym roku otrzymał wsparcie Powiatu Legionowskiego stając się tym samym jego reprezentantem

Zawody odbyły się 15 sierpnia. Start i meta tworzącej półmaraton 21-kilometrowej pętli znajdowały się w Radzyminie. Mariusz Wronowski okazał się najlepszy wśród zawodników biorących udział w kategorii dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach.

Radzymiński 26. półmaraton "Bieg 1920" miał na celu uczczenie 97. rocznicy zwycięskiej Bitwy Warszawskiej. Wszyscy zawodnicy mieli na trasie zapewnione posiłki i napoje regeneracyjne.