31 sierpnia 2017
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszych ofert

Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie informuje, że rozstrzygnięto konkursy na wykonywanie w ramach realizacji projektu pt. "Pomóż mi zrozumieć świat - rozwijanie kompetencji kluczowych oraz wspieranie rozwoju deficytowych sfer u uczniów niepełnosprawnych intelektualnie w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi uczęszczających do Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie", realizowanego z Osi Priorytetowej X „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna (w tym w szkołach zawodowych)” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wybór oferty na przeprowadzenie 152 godzin zajęć z hipoterapii dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu;

Wybór oferty na wynajem pojazdu (autobusu/busa) wraz z kierowcą, na wyjazdy realizowane w ramach projektu;

Wybór oferty na zorganizowanie i przeprowadzenie 38 koncertów muzyczno-edukacyjnych o charakterze terapeutycznym dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu;

Wybór oferty na przeprowadzenie 38 godzin zajęć na basenie dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) oraz 38 godzin zajęć na basenie dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy IV-VI) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu;

Wybór oferty na przeprowadzenie 116 godzin zajęć z dogoterapii  dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej Specjalnej (klasy I-III) w Powiatowym Zespole Szkół  i Placówek Specjalnych w ramach projektu.

Projekt realizowany jest w ramach Osi Priorytetowej X „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna (w tym w szkołach zawodowych)” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.