6 grudnia 2017
X Rocznik Legionowski

Towarzystwo Przyjaciół Legionowa wydało jubileuszowy, X tom Rocznika Legionowskiego.

Publikacja tradycyjnie zawiera materiały historyczne dotyczące Legionowa oraz powiatu legionowskiego, recenzje publikacji dotyczących miasta, które ostatnio ukazały się drukiem, kącik poezji i kalendarium działań Towarzystwa. Dodatkowym walorem jubileuszowego numeru jest bibliografia artykułów, które dotychczas zostały zaprezentowane na łamach Rocznika. Lista ponad 90 autorów, którzy na przestrzeni ostatnich 13 lat współtworzyli Rocznik Legionowski, pozwala szybko odnaleźć interesujące materiały. Publikacja dostępna będzie w legionowskich księgarniach od 18 grudnia br., a po Nowym Roku trafi do bibliotek oświatowych i szkolnych.